Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.
Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. - КАЙМАКАНИ

Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. / КАЙМАКАНИ (280 g)

💰 Цени по магазини

280 g 2.68 € 29 септември
9.57 €/кг 29 септември
Супермаркети Лекси
280 g 3.15 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
11.25 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. (КАЙМАКАНИ), 280 g. Най-ниска цена в Savly: €2.68 в Минимарт, Пазарджик. Това прави 9.57 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.68 до €3.15). Цени по вериги: Минимарт €2.68, Супермаркети Лекси €3.15. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.?

Най-ниската цена за Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. в Savly е €2.68 в Минимарт.

Къде е най-евтино Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.?

Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. е най-евтино в Минимарт (Пазарджик) за €2.68.

Каква е цената на Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. в Минимарт и Супермаркети Лекси?

В Минимарт: €2.68, в Супермаркети Лекси: €3.15.

Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.. Най-ниската цена е €2.68 в Минимарт. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.?

Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.68 до €3.15.

Откъде са цените за Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр.?

Цените за Краве сирене КАЙМАКАНИ 280 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan