Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г
Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г - Banvita

Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г / Banvita (130 g)

💰 Цени по магазини

130 g 2.09 € 1 октомври
16.08 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.09 € (16.08 €/кг)

Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г (Banvita), 130 g. Най-ниска цена в Savly: €2.09 в Фантастико, София. Това прави 16.08 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г?

Най-ниската цена за Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г в Savly е €2.09 в Фантастико.

Къде е най-евтино Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г?

Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г е най-евтино в Фантастико (София) за €2.09.

Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г. Най-ниската цена е €2.09 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г?

Цените за Хляб Хрупкав Danvita Пълноз. Със Сирене Домат Босилек 130 Г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan