Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г
Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г - PALMOLIVE

Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г / Palmolive (90 g)

💰 Цени по магазини

90 g 1.15 € 1 октомври
12.78 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.15 € (12.78 €/кг)

Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г (PALMOLIVE), 90 g. Най-ниска цена в Savly: €1.15 в Kaufland, София. Това прави 12.78 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г?

Най-ниската цена за Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г в Savly е €1.15 в Kaufland.

Къде е най-евтино Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г?

Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г е най-евтино в Kaufland (София) за €1.15.

Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г. Най-ниската цена е €1.15 в Kaufland. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г?

Цените за Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г?

Състав на Сапун PALMOLIVE Лайка и витамин E 90 г: Синтетични материали Производител/ Дистрибутор :Colgate-Palmolive.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan