Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г
Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г - PALMOLIVE

Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г / Palmolive (90 g)

💰 Цени по магазини

Магазини Биляна
90 g 0.66 € 1 октомври
7.33 €/кг 1 октомври
90 g 0.79 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
8.78 €/кг 1 октомври
90 g 0.80 € 1 октомври
8.89 €/кг 1 октомври
90 g 0.90 € 1 октомври
10.00 €/кг 1 октомври
90 g 1.15 € 1 октомври
12.78 €/кг 1 октомври
90 g 2.19 € 1 октомври
24.33 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 6 вериги): 0.85 € (9.44 €/кг)

Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г (PALMOLIVE), 90 g. Най-ниска цена в Savly: €0.66 в Магазини Биляна, Тетевен. Това прави 7.33 €/кг. Цената се следи в 6 магазина (от €0.66 до €2.19). Цени по вериги: Магазини Биляна €0.66, Стиви €0.79, BulMag €0.80, ДМ България €0.90, Kaufland €1.15, KAM €2.19. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г?

Най-ниската цена за Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г в Savly е €0.66 в Магазини Биляна.

Къде е най-евтино Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г?

Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г е най-евтино в Магазини Биляна (Тетевен) за €0.66.

Каква е цената на Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г в Kaufland, Магазини Биляна и Стиви?

В Kaufland: €1.15, в Магазини Биляна: €0.66, в Стиви: €0.79.

Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г. Най-ниската цена е €0.66 в Магазини Биляна. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г?

Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г се следи в 6 магазина в Savly, с цени от €0.66 до €2.19.

Откъде са цените за Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г?

Цените за Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г са добавени от потребители на Savly в 6 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г?

Състав на Сапун PALMOLIVE Мляко и мед 90 г: Синтетични материали Производител/ Дистрибутор :Colgate-Palmolive.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan