Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г
Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г - PALMOLIVE

Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г / Palmolive (90 g)

💰 Цени по магазини

Магазини Биляна
90 g 0.66 € 1 октомври
7.33 €/кг 1 октомври
90 g 0.97 € 1 октомври
10.78 €/кг 1 октомври
в 1 от 10 обекта: 0.79 €

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4

🧴 Състав на Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г

Среден · 6 за внимание

21 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Butylphenyl Methylpropional Citronellol Geraniol Hexyl Cinnamal Limonene Linalool Sodium Tallowate Sodium Palmate Sodium Oleate Aqua Stearic Acid Parfum Glycerin Sodium Chloride Pentasodium Pentetate Cucumis Sativus Juice Pentaerithrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate Camelia Sinensis Extract Cl 47005 Cl 61570 Cl 77891.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 2 вериги): 0.82 € (9.06 €/кг)

Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г (PALMOLIVE), 90 g. Най-ниска цена в Savly: €0.66 в Магазини Биляна, Тетевен. Това прави 7.33 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.66 до €0.97). Цени по вериги: Магазини Биляна €0.66, Богат Беден €0.97. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г?

Най-ниската цена за Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г в Savly е €0.66 в Магазини Биляна.

Къде е най-евтино Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г?

Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г е най-евтино в Магазини Биляна (Тетевен) за €0.66.

Каква е цената на Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г в Магазини Биляна и Богат Беден?

В Магазини Биляна: €0.66, в Богат Беден: €0.97.

Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г. Най-ниската цена е €0.66 в Магазини Биляна. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г?

Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.66 до €0.97.

Откъде са цените за Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г?

Цените за Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г?

Състав на Сапун PALMOLIVE Зелен чай и краставица 90 г: Sodium Tallowate, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Aqua, Stearic Acid, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Pentaerithrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium Pentetate, Cucumis Sativus Juice, Camelia Sinensis Extract, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, …

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan