Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г
Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г - KRISPA

Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г / Krispa (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 0.85 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
8.50 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

10

🧴 Състав на Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г

Отличен · 0 за внимание

15 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Sodium lauroyl isethionate stearic acid sodium palmitate aqua lauric acid sodium isethionate sodium stearate cocamidopropyl betaine parfum sodium palm kernelate sodium chloride zinc oxide propylene glycol butyrospermun parkii (shea) oil glyc.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.85 € (8.50 €/кг)

Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г (KRISPA), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €0.85 в Фантастико, София. Това прави 8.50 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г?

Най-ниската цена за Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г в Savly е €0.85 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г?

Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г е най-евтино в Фантастико (София) за €0.85.

Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г на промоция ли е?

Да, Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г е в промоция в Фантастико за €0.85.

Откъде са цените за Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г?

Цените за Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г?

Състав на Сапун KRISPA Шеа и арган 100 г: Sodium lauroyl isethionate, stearic acid, sodium palmitate, aqua, lauric acid, sodium isethionate, sodium stearate, cocamidopropyl betaine, parfum, sodium palm kernelate, butyrospermun parkii (shea) oil, sodium chloride, zinc oxide, propylene glycol, glyc.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan