Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г
Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г - PALMOLIVE

Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г / Palmolive (90 g)

💰 Цени по магазини

90 g 0.61 € 1 октомври
6.78 €/кг 1 октомври
90 g 0.90 € 1 октомври
10.00 €/кг 1 октомври
90 g 0.97 € 1 октомври
10.78 €/кг 1 октомври
в 1 от 10 обекта: 0.79 €
90 g 1.15 € 1 октомври
12.78 €/кг 1 октомври
90 g 1.22 € 1 октомври
13.56 €/кг 1 октомври
90 g 1.99 € 1 октомври
22.11 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

3

🧴 Състав на Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г

Среден · 9 за внимание

25 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Talc Alpha-Isomethyl Ionone Butylphenyl Methylpropional Citronellol Coumarin Eugenol Hexyl Cinnamal Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde Linalool Aqua Sodium Palm Kernelate Glycerin Stearic Acid Parfum Sodium Chloride Pentasodium Pentetate Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract Prunus Amygdalus Dulcis Oil Sine Adipe Lac Ci 77891 Sodium Palmate *A Sodium Tallowate *B Pentaerithrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate *A/B: See Production Code.
Състав от OpenBeautyFacts (ODbL). Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 6 вериги): 1.06 € (11.78 €/кг)

Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г (PALMOLIVE), 90 g. Най-ниска цена в Savly: €0.61 в Абсолют +, Левски. Това прави 6.78 €/кг. Цената се следи в 6 магазина (от €0.61 до €1.99). Цени по вериги: Абсолют + €0.61, ДМ България €0.90, Богат Беден €0.97, Kaufland €1.15, Фантастико €1.22, Валди €1.99. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г?

Най-ниската цена за Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г в Savly е €0.61 в Абсолют +.

Къде е най-евтино Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г?

Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г е най-евтино в Абсолют + (Левски) за €0.61.

Каква е цената на Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г в Kaufland, Фантастико и Абсолют +?

В Kaufland: €1.15, в Фантастико: €1.22, в Абсолют +: €0.61.

Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г. Най-ниската цена е €0.61 в Абсолют +. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г?

Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г се следи в 6 магазина в Savly, с цени от €0.61 до €1.99.

Откъде са цените за Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г?

Цените за Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г са добавени от потребители на Savly в 6 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г?

Състав на Сапун PALMOLIVE Черна орхидея 90 г: Sodium Palmate *A, Aqua, Sodium Tallowate *B, Sodium Palm Kernelate, Talc, Glycerin, Stearic Acid, Parfum, Sodium Chloride, Pentasodium Pentetate, Pentaerithrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Prunus Amygdalus Du…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan