Кафе WIENER Extra мляно 250 г Кафе WIENER Extra мляно 250 г

Кафе WIENER Extra мляно 250 г / Wienner (250 g)

💰 Цени по магазини

250 g 2.49 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
9.96 €/кг 1 октомври
250 g 2.98 € 1 октомври
11.92 €/кг 1 октомври
250 g 3.29 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
13.16 €/кг 1 октомври
250 g 3.93 € 1 октомври
15.72 €/кг 1 октомври
250 g 3.99 € 1 октомври
15.96 €/кг 1 октомври
Супермаркет 24-7
250 g 4.00 € 1 октомври
16.00 €/кг 1 октомври
250 g 4.78 € 1 октомври
19.12 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 мл готова напитка
Калории7 kcal
Протеин0 г
Мазнини0 г
Нас. мазн.0 г
Въглехид.1.4 г
Захари0 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.02%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Хранителните стойности са стандартни за „кафе, готова напитка" по таблицата ANSES-CIQUAL 2020 (Anses, Франция), не от етикета. Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 7 вериги): 3.93 € (15.72 €/кг)

📋 Състав на Кафе WIENER Extra мляно 250 г

1 съставка

Мляно кафе
Състав по стандартни данни (CIQUAL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кафе WIENER Extra мляно 250 г (WIENNER), 250 g. Най-ниска цена в Savly: €2.49 в Жизел, Монтана. Това прави 9.96 €/кг. Цената се следи в 7 магазина (от €2.49 до €4.78). Цени по вериги: Жизел €2.49, Тарита €2.98, Стиви €3.29, Сибиес Маркет €3.93, Макс €3.99, Супермаркет 24-7 €4.00, Аванти €4.78. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Най-ниската цена за Кафе WIENER Extra мляно 250 г в Savly е €2.49 в Жизел.

Къде е най-евтино Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Кафе WIENER Extra мляно 250 г е най-евтино в Жизел (Монтана) за €2.49.

Каква е цената на Кафе WIENER Extra мляно 250 г в Жизел, Тарита и Стиви?

В Жизел: €2.49, в Тарита: €2.98, в Стиви: €3.29.

Кафе WIENER Extra мляно 250 г на промоция ли е?

Да, Кафе WIENER Extra мляно 250 г е в промоция в Жизел за €2.49.

В колко магазина се предлага Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Кафе WIENER Extra мляно 250 г се следи в 7 магазина в Savly, с цени от €2.49 до €4.78.

Откъде са цените за Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Цените за Кафе WIENER Extra мляно 250 г са добавени от потребители на Savly в 7 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Savly Score на Кафе WIENER Extra мляно 250 г е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кафе WIENER Extra мляно 250 г?

Състав на Кафе WIENER Extra мляно 250 г: Мляно кафе.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan