Кафе TCHIBO family espresso 250 г Кафе TCHIBO family espresso 250 г

Кафе TCHIBO family espresso 250 г / Tchibo (250 g)

💰 Цени по магазини

250 g 3.06 € 1 октомври
12.24 €/кг 1 октомври
Супермаркет 24-7
250 g 3.99 € 1 октомври
15.96 €/кг 1 октомври
в 1 от 4 обекта: 2.80 €
Магазини Биляна
250 g 4.89 € 1 октомври
19.56 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 мл готова напитка
Калории7 kcal
Протеин0 г
Мазнини0 г
Нас. мазн.0 г
Въглехид.1.4 г
Захари0 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.02%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Хранителните стойности са стандартни за „кафе, готова напитка" по таблицата ANSES-CIQUAL 2020 (Anses, Франция), не от етикета. Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 3 вериги): 3.99 € (15.96 €/кг)

📋 Състав на Кафе TCHIBO family espresso 250 г

3 съставки

Мляно кафе. Tchibo Family е плътно ароматно кафе с богат и изразителен вкус което отговаря на очакванията на всеки кафе люби
Състав по стандартни данни (CIQUAL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кафе TCHIBO family espresso 250 г (TCHIBO), 250 g. Най-ниска цена в Savly: €3.06 в Сибиес Маркет, Стара Загора. Това прави 12.24 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €3.06 до €4.89). Цени по вериги: Сибиес Маркет €3.06, Супермаркет 24-7 €3.99, Магазини Биляна €4.89. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Най-ниската цена за Кафе TCHIBO family espresso 250 г в Savly е €3.06 в Сибиес Маркет.

Къде е най-евтино Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Кафе TCHIBO family espresso 250 г е най-евтино в Сибиес Маркет (Стара Загора) за €3.06.

Каква е цената на Кафе TCHIBO family espresso 250 г в Сибиес Маркет, Супермаркет 24-7 и Магазини Биляна?

В Сибиес Маркет: €3.06, в Супермаркет 24-7: €3.99, в Магазини Биляна: €4.89.

Кафе TCHIBO family espresso 250 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кафе TCHIBO family espresso 250 г. Най-ниската цена е €3.06 в Сибиес Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Кафе TCHIBO family espresso 250 г се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €3.06 до €4.89.

Откъде са цените за Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Цените за Кафе TCHIBO family espresso 250 г са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Savly Score на Кафе TCHIBO family espresso 250 г е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кафе TCHIBO family espresso 250 г?

Състав на Кафе TCHIBO family espresso 250 г: Мляно кафе. Tchibo Family е плътно, ароматно кафе с богат и изразителен вкус, което отговаря на очакванията на всеки кафе любител. Перфектен избор за Вашите ежедневни кафе моменти или срещи с близки приятели и семейство. Tchibo експертите внимателно подбират и изпичат кафе зърната, за да създадат то…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan