Кафе SANTOS Nova мляно 200 г Кафе SANTOS Nova мляно 200 г

Кафе SANTOS Nova мляно 200 г / Santos (200 g)

💰 Цени по магазини

Братя Неделеви
200 g 1.43 € 30 септември
7.15 €/кг 30 септември
200 g 2.68 € 30 септември
13.40 €/кг 30 септември
Бойчо Огнянов 1 ЕООД
200 g 3.32 € 30 септември
16.60 €/кг 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 мл готова напитка
Калории7 kcal
Протеин0 г
Мазнини0 г
Нас. мазн.0 г
Въглехид.1.4 г
Захари0 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.02%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Хранителните стойности са стандартни за „кафе, готова напитка" по таблицата ANSES-CIQUAL 2020 (Anses, Франция), не от етикета. Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Кафе SANTOS Nova мляно 200 г

1 съставка

100% Coffe
Състав по стандартни данни (CIQUAL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кафе SANTOS Nova мляно 200 г (Santos), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €1.43 в Братя Неделеви, Цалапица. Това прави 7.15 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €1.43 до €3.32). Цени по вериги: Братя Неделеви €1.43, Жизел €2.68, Бойчо Огнянов 1 ЕООД €3.32. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Най-ниската цена за Кафе SANTOS Nova мляно 200 г в Savly е €1.43 в Братя Неделеви.

Къде е най-евтино Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Кафе SANTOS Nova мляно 200 г е най-евтино в Братя Неделеви (Цалапица) за €1.43.

Каква е цената на Кафе SANTOS Nova мляно 200 г в Братя Неделеви, Жизел и Бойчо Огнянов 1 ЕООД?

В Братя Неделеви: €1.43, в Жизел: €2.68, в Бойчо Огнянов 1 ЕООД: €3.32.

Кафе SANTOS Nova мляно 200 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кафе SANTOS Nova мляно 200 г. Най-ниската цена е €1.43 в Братя Неделеви. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Кафе SANTOS Nova мляно 200 г се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €1.43 до €3.32.

Откъде са цените за Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Цените за Кафе SANTOS Nova мляно 200 г са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Savly Score на Кафе SANTOS Nova мляно 200 г е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кафе SANTOS Nova мляно 200 г?

Състав на Кафе SANTOS Nova мляно 200 г: 100% Coffe.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan