Кафе CREMOZZO класик 200 гр. Кафе CREMOZZO класик 200 гр.

💰 Цени по магазини

200 g 3.22 € 29 септември
16.10 €/кг 29 септември
Бойчо Огнянов 1 ЕООД
200 g 3.39 € 29 септември
16.95 €/кг 29 септември
8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 мл готова напитка
Калории7 kcal
Протеин0 г
Мазнини0 г
Нас. мазн.0 г
Въглехид.1.4 г
Захари0 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.02%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Хранителните стойности са стандартни за „кафе, готова напитка" по таблицата ANSES-CIQUAL 2020 (Anses, Франция), не от етикета. Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Кафе CREMOZZO класик 200 гр.

1 съставка

100% кафе
Състав по стандартни данни (CIQUAL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кафе CREMOZZO класик 200 гр. (CREMOZZO), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €3.22 в Макс, София. Това прави 16.10 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €3.22 до €3.39). Цени по вериги: Макс €3.22, Бойчо Огнянов 1 ЕООД €3.39. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Най-ниската цена за Кафе CREMOZZO класик 200 гр. в Savly е €3.22 в Макс.

Къде е най-евтино Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Кафе CREMOZZO класик 200 гр. е най-евтино в Макс (София) за €3.22.

Каква е цената на Кафе CREMOZZO класик 200 гр. в Макс и Бойчо Огнянов 1 ЕООД?

В Макс: €3.22, в Бойчо Огнянов 1 ЕООД: €3.39.

Кафе CREMOZZO класик 200 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кафе CREMOZZO класик 200 гр.. Най-ниската цена е €3.22 в Макс. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Кафе CREMOZZO класик 200 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.22 до €3.39.

Откъде са цените за Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Цените за Кафе CREMOZZO класик 200 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Savly Score на Кафе CREMOZZO класик 200 гр. е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кафе CREMOZZO класик 200 гр.?

Състав на Кафе CREMOZZO класик 200 гр.: 100% кафе

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan