Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.
Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.

Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. (250 g)

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
250 g 1.89 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
7.56 €/кг 29 септември
250 g 1.96 € 29 септември
7.84 €/кг 29 септември
250 g 2.55 € 29 септември
10.20 €/кг 29 септември
250 g 3.12 € 29 септември
12.48 €/кг 29 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр., 250 g. Най-ниска цена в Savly: €1.89 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 7.56 €/кг. Цената се следи в 4 магазина (от €1.89 до €3.12). Цени по вериги: Супермаркети Лекси €1.89, Жизел €1.96, Т Маркет €2.55, Пацони €3.12. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.?

Най-ниската цена за Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. в Savly е €1.89 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.?

Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €1.89.

Каква е цената на Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. в Т Маркет, Супермаркети Лекси и Жизел?

В Т Маркет: €2.55, в Супермаркети Лекси: €1.89, в Жизел: €1.96.

Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. на промоция ли е?

Да, Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. е в промоция в Супермаркети Лекси за €1.89.

В колко магазина се предлага Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.?

Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €1.89 до €3.12.

Откъде са цените за Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр.?

Цените за Сапун за пране KRISPA против петна 250 гр. са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan