🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-50% ФантастикоФантастико
Maliva Тоалетна хартия трипластова 2 оп. х 8 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
Maliva Тоалетна хартия трипластова 2 оп. х 8 бр. в оп.
€3.68(0.23 €/бр)
€7.36 До 7 октомври
BillaBilla
Trapezna voda
🔜 Влиза в сила 01.10
Trapezna voda
До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
PAPIA Тоалетна хартия трипластова 30 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
PAPIA Тоалетна хартия трипластова 30 бр. в оп.
€7.65(0.25 €/бр)
€9.99 До 7 октомври
BillaBilla
Adaptirano mlyako
🔜 Влиза в сила 01.10
Adaptirano mlyako
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Milde Тоалетна хартия трипластова 40 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
Milde Тоалетна хартия трипластова 40 бр. в оп.
€12.26(0.31 €/бр)
До 7 октомври
BillaBilla
Sapun
🔜 Влиза в сила 01.10
Sapun
До 7 октомври
-14% ФантастикоФантастико
EMEKA Тоалетна хартия трипластова 4 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
EMEKA Тоалетна хартия трипластова 4 бр. в оп.
€1.39(0.35 €/бр)
€1.63 До 7 октомври
BillaBilla
Krem
🔜 Влиза в сила 01.10
Krem
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
ZEWA Влажна тоалетна хартия 2 оп. х 42 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
ZEWA Влажна тоалетна хартия 2 оп. х 42 бр. в оп.
€2.52(0.03 €/бр)
€5.04 До 7 октомври
BillaBilla
Pampers
🔜 Влиза в сила 01.10
Pampers
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
DOMESTOS Универсален препарат; Гел за WC 750 мл; 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
DOMESTOS Универсален препарат; Гел за WC 750 мл; 700 мл
€2.35
До 7 октомври
BillaBilla
Gel za prane
🔜 Влиза в сила 01.10
Gel za prane
До 7 октомври
-14% ФантастикоФантастико
Bref Комплект ароматизатор за WC Classic Power Activ 3 бр. х 50 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Bref Комплект ароматизатор за WC Classic Power Activ 3 бр. х 50 г
€3.49(23.28 €/кг)
€4.09 До 7 октомври
BillaBilla
Bebeski gasi
🔜 Влиза в сила 01.10
Bebeski gasi
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
SANO Ароматизатор за WC 55 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SANO Ароматизатор за WC 55 мл
€1.79(32.54 €/л)
€2.39 До 7 октомври
BillaBilla
Pampers
🔜 Влиза в сила 01.10
Pampers
До 7 октомври
-35% ФантастикоФантастико
DILIOS Хавлиена кърпа Natural Squares 30/50 см
🔜 Влиза в сила 01.10
DILIOS Хавлиена кърпа Natural Squares 30/50 см
€1.65
€2.55 До 7 октомври
BillaBilla
K rpa
🔜 Влиза в сила 01.10
K rpa
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
PNG Долен чаршаф ранфорс различни цветове 150/240 см; 220/240 см
🔜 Влиза в сила 01.10
PNG Долен чаршаф ранфорс различни цветове 150/240 см; 220/240 см
€5.95
€7.97 До 7 октомври
BillaBilla
Aluminievo folio
🔜 Влиза в сила 01.10
Aluminievo folio
До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
Възглавница микрофибър класическа 50/70 см
🔜 Влиза в сила 01.10
Възглавница микрофибър класическа 50/70 см
€4.59
€7.66 До 7 октомври
BillaBilla
Forma za pecene
🔜 Влиза в сила 01.10
Forma za pecene
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
COLORIA Чорапи дамски без ластик различни видове
🔜 Влиза в сила 01.10
COLORIA Чорапи дамски без ластик различни видове
€1.14
€1.53 До 7 октомври
BillaBilla
Forma za pecene
🔜 Влиза в сила 01.10
Forma za pecene
До 7 октомври
-38% ФантастикоФантастико
Кърпа кухненска различни цветове 40/60 см, 2 бр. в оп. 400 г/м2
🔜 Влиза в сила 01.10
Кърпа кухненска различни цветове 40/60 см, 2 бр. в оп. 400 г/м2
€2.99
€4.85 До 7 октомври
BillaBilla
Forma za pecene
🔜 Влиза в сила 01.10
Forma za pecene
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
AQUAPHOR Филтър за стъклена гарафа 3 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
AQUAPHOR Филтър за стъклена гарафа 3 бр. в оп.
€7.49(2.50 €/бр)
€14.99 До 7 октомври
BillaBilla
Noz
🔜 Влиза в сила 01.10
Noz
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
AQUAPHOR Стъклена гарафа с филтър 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
AQUAPHOR Стъклена гарафа с филтър 1 л
€17.49(17.49 €/л)
€34.99 До 7 октомври
BillaBilla
Noz
🔜 Влиза в сила 01.10
Noz
До 7 октомври
-34% ФантастикоФантастико
JUNGLE Котешка тоалетна силиконова алое вера; натурална 3.6 л
🔜 Влиза в сила 01.10
JUNGLE Котешка тоалетна силиконова алое вера; натурална 3.6 л
€3.69(1.03 €/л)
€5.62 До 7 октомври
BillaBilla
Noz
🔜 Влиза в сила 01.10
Noz
До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
PHILIPS Батерии Extremelife Alkaline AA; AAA 4 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
PHILIPS Батерии Extremelife Alkaline AA; AAA 4 бр. в оп.
€2.55(0.64 €/бр)
€3.57 До 7 октомври
BillaBilla
D ska za ryazane
🔜 Влиза в сила 01.10
D ska za ryazane
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
AQUAPHOR Филтрираща кана Аметист 2.8 л
🔜 Влиза в сила 01.10
AQUAPHOR Филтрираща кана Аметист 2.8 л
€11.19(4.00 €/л)
€22.49 До 7 октомври
BillaBilla
D ska za ryazane
🔜 Влиза в сила 01.10
D ska za ryazane
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
AQUAPHOR Филтър Maxfor Plus Mg
🔜 Влиза в сила 01.10
AQUAPHOR Филтър Maxfor Plus Mg
€4.29
€8.69 До 7 октомври
BillaBilla
D ska za ryazane
🔜 Влиза в сила 01.10
D ska za ryazane
До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
FINLUX Кухненска везна с купа
🔜 Влиза в сила 01.10
FINLUX Кухненска везна с купа
€7.99
€10.99 До 7 октомври
BillaBilla
E r fraj r
🔜 Влиза в сила 01.10
E r fraj r
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
PHILIPS Сешоар BHC010/10 1000-1200w
🔜 Влиза в сила 01.10
PHILIPS Сешоар BHC010/10 1000-1200w
€15.29
€20.45 До 7 октомври
BillaBilla
Organajzer
🔜 Влиза в сила 01.10
Organajzer
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
FINLUX Електрическа кана FK-17326 2200W 1.7 л
🔜 Влиза в сила 01.10
FINLUX Електрическа кана FK-17326 2200W 1.7 л
€22.99(13.52 €/л)
€30.67 До 7 октомври
BillaBilla
Damski prevrzki
🔜 Влиза в сила 01.10
Damski prevrzki
До 7 октомври
-41% ФантастикоФантастико
MUHLER Пасатор с миксер и чопър 3в1 MB-995 1000W
🔜 Влиза в сила 01.10
MUHLER Пасатор с миксер и чопър 3в1 MB-995 1000W
€29.99
€51.12 До 7 октомври
BillaBilla
Venus
🔜 Влиза в сила 01.10
Venus
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
PHILIPS Преса за коса BHS375/00
🔜 Влиза в сила 01.10
PHILIPS Преса за коса BHS375/00
€22.99
€30.67 До 7 октомври
BillaBilla
Venus
🔜 Влиза в сила 01.10
Venus
До 7 октомври
-42% ФантастикоФантастико
MUHLER Прахосмукачка MVS-605 стик 2в1 600W
🔜 Влиза в сила 01.10
MUHLER Прахосмукачка MVS-605 стик 2в1 600W
€23.49
€40.90 До 7 октомври
BillaBilla
Damski prevrzki
🔜 Влиза в сила 01.10
Damski prevrzki
До 7 октомври
-41% ФантастикоФантастико
Електрическа кана 2 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Електрическа кана 2 л
€8.99(4.49 €/л)
€15.33 До 7 октомври
BillaBilla
Colgate
🔜 Влиза в сила 01.10
Colgate
До 7 октомври
-32% ФантастикоФантастико
MAIBACH Тенджера Ø22 см 3.7 л
🔜 Влиза в сила 01.10
MAIBACH Тенджера Ø22 см 3.7 л
€7.59(2.05 €/л)
€11.24 До 7 октомври
BillaBilla
Colgate
🔜 Влиза в сила 01.10
Colgate
До 7 октомври
-41% ФантастикоФантастико
Праз лук връзка
🔜 Влиза в сила 01.10
Праз лук връзка
€0.79
€1.36 До 7 октомври
BillaBilla
Colgate
🔜 Влиза в сила 01.10
Colgate
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
Френски кроасан с масло 50 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Френски кроасан с масло 50 г
€0.32(6.44 €/кг)
€0.65 До 7 октомври
BillaBilla
Colgate
🔜 Влиза в сила 01.10
Colgate
До 7 октомври
-11% ФантастикоФантастико
Слънчогледово олио Ф ВКУС 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Слънчогледово олио Ф ВКУС 1 л
€1.49(1.49 €/л)
€1.68 До 7 октомври
BillaBilla
Kupa
🔜 Влиза в сила 01.10
Kupa
До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
Skyr Скир БОР ЧВОР 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Skyr Скир БОР ЧВОР 400 г
€1.19(2.98 €/кг)
€1.80 До 7 октомври
BillaBilla
Kupa
🔜 Влиза в сила 01.10
Kupa
До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
Ф ВКУС Червен боб 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Ф ВКУС Червен боб 400 г
€0.55(1.38 €/кг)
€0.74 До 7 октомври
BillaBilla
Ciniya
🔜 Влиза в сила 01.10
Ciniya
До 7 октомври
-38% ФантастикоФантастико
DETELINA'S Печено кашу 250 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DETELINA'S Печено кашу 250 г
€2.69(10.76 €/кг)
€4.38 До 7 октомври
BillaBilla
Ciniya
🔜 Влиза в сила 01.10
Ciniya
До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
FERRERO/RAFFAELLO Шоколад различни видове 90 г
🔜 Влиза в сила 01.10
FERRERO/RAFFAELLO Шоколад различни видове 90 г
€1.89(21.02 €/кг)
€2.75 До 7 октомври
BillaBilla
Ciniya
🔜 Влиза в сила 01.10
Ciniya
До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
BillaBilla
Pecurki
🔜 Влиза в сила 01.10
Pecurki
До 7 октомври
BillaBilla
Svinski vrat
🔜 Влиза в сила 01.10
Svinski vrat
До 7 октомври
BillaBilla
Banica
🔜 Влиза в сила 01.10
Banica
До 7 октомври
BillaBilla
Sirene
🔜 Влиза в сила 01.10
Sirene
До 7 октомври
BillaBilla
Nadenica
🔜 Влиза в сила 01.10
Nadenica
До 7 октомври
BillaBilla
Bageta
🔜 Влиза в сила 01.10
Bageta
До 7 октомври
BillaBilla
Zahar
🔜 Влиза в сила 01.10
Zahar
До 7 октомври
BillaBilla
Raztvorimo kafe
🔜 Влиза в сила 01.10
Raztvorimo kafe
До 7 октомври
BillaBilla
Domati
🔜 Влиза в сила 01.10
Domati
До 7 октомври
BillaBilla
Mineralna voda
🔜 Влиза в сила 01.10
Mineralna voda
До 7 октомври
BillaBilla
Energijna napitka
🔜 Влиза в сила 01.10
Energijna napitka
До 7 октомври
BillaBilla
Mlyano kafe
🔜 Влиза в сила 01.10
Mlyano kafe
До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan