🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-24% ФантастикоФантастико
SAVOY Уиски 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SAVOY Уиски 700 мл
€5.99(8.56 €/л)
€7.92 До 7 октомври
-30% BillaBilla
CLEVER Енергийна напитка 0.33 л
🔜 Влиза в сила 01.10
CLEVER Енергийна напитка 0.33 л
€0.39(1.18 €/л)
€0.56 До 7 октомври
-29% ФантастикоФантастико
Водка Russian Standard 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Водка Russian Standard 1 л
€11.99(11.99 €/л)
€16.99 До 7 октомври
-47% BillaBilla
PEPSI Газирана напитка 1.5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
PEPSI Газирана напитка 1.5 л
€0.75(0.50 €/л)
€1.44 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
PERVAK Водка Homemade Wheat 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
PERVAK Водка Homemade Wheat 700 мл
€3.99(5.70 €/л)
€4.99 До 7 октомври
BillaBilla
FUZE TEA Студен чай 1,5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
FUZE TEA Студен чай 1,5 л
€1.29(0.86 €/л)
До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
Гроздова ракия ПЕЩЕРСКА 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Гроздова ракия ПЕЩЕРСКА 700 мл
€5.59(7.98 €/л)
€8.19 До 7 октомври
-27% BillaBilla
COCA-COLA Газирана напитка 0.33 л
🔜 Влиза в сила 01.10
COCA-COLA Газирана напитка 0.33 л
€0.69(2.09 €/л)
€0.95 До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
CHIO Чипс Intense различни вкусове 160 г
🔜 Влиза в сила 01.10
CHIO Чипс Intense различни вкусове 160 г
€1.53(9.55 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-31% BillaBilla
Шуменско Бира мултипак 6 х 0,5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Шуменско Бира мултипак 6 х 0,5 л
€3.29(1.10 €/л)
€4.83 До 7 октомври
-44% ФантастикоФантастико
LAY'S Печен чипс различни вкусове 105 г
🔜 Влиза в сила 01.10
LAY'S Печен чипс различни вкусове 105 г
€1.19(11.35 €/кг)
€2.15 До 7 октомври
-20% BillaBilla
АРИАНА Бира 1.2 л
🔜 Влиза в сила 01.10
АРИАНА Бира 1.2 л
€0.85(0.71 €/л)
€1.07 До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
DETELINA'S Печени фъстъци 350 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DETELINA'S Печени фъстъци 350 г
€1.69(4.84 €/кг)
€2.38 До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
7 DAYS BAKE ROLLS различни вкусове 80 г
🔜 Влиза в сила 01.10
7 DAYS BAKE ROLLS различни вкусове 80 г
€0.55(6.90 €/кг)
€0.76 До 7 октомври
BillaBilla
Koktejl
🔜 Влиза в сила 01.10
Koktejl
До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
POP KARUZO Пуканки с повече масло 78 г
🔜 Влиза в сила 01.10
POP KARUZO Пуканки с повече масло 78 г
€0.59(7.54 €/кг)
€0.86 До 7 октомври
BillaBilla
Lik or
🔜 Влиза в сила 01.10
Lik or
До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
АЕА Соленки с кашкавал или със сирене 200 г / 190 г
🔜 Влиза в сила 01.10
АЕА Соленки с кашкавал или със сирене 200 г / 190 г
€1.25(6.24 €/кг)
€1.60 До 7 октомври
BillaBilla
Lik or
🔜 Влиза в сила 01.10
Lik or
До 7 октомври
-17% ФантастикоФантастико
ARIEL Капсули за пране Color 44 бр в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
ARIEL Капсули за пране Color 44 бр в оп.
€12.99(0.30 €/бр)
€15.84 До 7 октомври
BillaBilla
Rakiya
🔜 Влиза в сила 01.10
Rakiya
До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
Lenor Комплект омекотител Spring 190 пранета 2 бр. х 1.995 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Lenor Комплект омекотител Spring 190 пранета 2 бр. х 1.995 л
€8.99(2.25 €/л)
€13.55 До 7 октомври
BillaBilla
Brbn
🔜 Влиза в сила 01.10
Brbn
До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
LENOR Парфюмни перли Spring Awakening 735 г
🔜 Влиза в сила 01.10
LENOR Парфюмни перли Spring Awakening 735 г
€12.99(17.68 €/кг)
€16.87 До 7 октомври
BillaBilla
Vodka
🔜 Влиза в сила 01.10
Vodka
До 7 октомври
-17% ФантастикоФантастико
Гел за пране ARIEL Color 2.7 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Гел за пране ARIEL Color 2.7 л
€12.99(4.81 €/л)
€15.84 До 7 октомври
BillaBilla
Absolut
🔜 Влиза в сила 01.10
Absolut
До 7 октомври
-29% ФантастикоФантастико
FAIRY Препарат за съдове Max Power 730 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
FAIRY Препарат за съдове Max Power 730 мл
€3.55(4.86 €/л)
€5.01 До 7 октомври
BillaBilla
Vodka
🔜 Влиза в сила 01.10
Vodka
До 7 октомври
-34% ФантастикоФантастико
OLD SPICE Душ гел различни видове 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
OLD SPICE Душ гел различни видове 1 л
€6.65(6.65 €/л)
€10.22 До 7 октомври
BillaBilla
Domasno krave sirene
🔜 Влиза в сила 01.10
Domasno krave sirene
До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
Oral-B Конци за зъби Floss 50 м
🔜 Влиза в сила 01.10
Oral-B Конци за зъби Floss 50 м
€2.49
€3.49 До 7 октомври
BillaBilla
Sirene
🔜 Влиза в сила 01.10
Sirene
До 7 октомври
-24% ФантастикоФантастико
HEAD& SHOULDERS Шампоан различни видове 625 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
HEAD& SHOULDERS Шампоан различни видове 625 мл
€6.99(11.18 €/л)
€9.20 До 7 октомври
BillaBilla
Kaskaval
🔜 Влиза в сила 01.10
Kaskaval
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Oral-B Паста за зъби Pro Expert различни видове 125 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Oral-B Паста за зъби Pro Expert различни видове 125 мл
€3.25(26.01 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Kaskaval
🔜 Влиза в сила 01.10
Kaskaval
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Pampers Гащички Giant Pack 50; 58; 66 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
Pampers Гащички Giant Pack 50; 58; 66 бр. в оп.
€17.35
До 7 октомври
BillaBilla
Sirene
🔜 Влиза в сила 01.10
Sirene
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
SEPTONA Влажни кърпи с капак Family 2 оп. х 100 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
SEPTONA Влажни кърпи с капак Family 2 оп. х 100 бр. в оп.
€2.28(0.01 €/бр)
€4.56 До 7 октомври
BillaBilla
Kaskaval
🔜 Влиза в сила 01.10
Kaskaval
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
ЧИСТО Антибактериални кърпи 2 оп. х 64 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
ЧИСТО Антибактериални кърпи 2 оп. х 64 бр. в оп.
€2.36(0.02 €/бр)
€4.72 До 7 октомври
BillaBilla
Kaskaval
🔜 Влиза в сила 01.10
Kaskaval
До 7 октомври
-17% ФантастикоФантастико
Future Гел за пране ТЕО БЕБЕ 45 пранета 1.8 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Future Гел за пране ТЕО БЕБЕ 45 пранета 1.8 л
€9.59(5.33 €/л)
€11.69 До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
NATURELLA Дамски превръзки Ultra 20 бр. в оп. Ultra Night Giga Pack 28 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
NATURELLA Дамски превръзки Ultra 20 бр. в оп. Ultra Night Giga Pack 28 бр. в оп.
€2.29
€3.79 До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
EVERY DAY Дамски превръзки Giga 30 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
EVERY DAY Дамски превръзки Giga 30 бр. в оп.
€3.29(0.11 €/бр)
До 7 октомври
BillaBilla
Byalo vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Byalo vino
До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
LIBRESSE Дамски превръзки Ultra Wing Нормал 20 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
LIBRESSE Дамски превръзки Ultra Wing Нормал 20 бр. в оп.
€2.29(0.11 €/бр)
€2.99 До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
-17% ФантастикоФантастико
LISTERINE Вода за уста различни видове 250 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
LISTERINE Вода за уста различни видове 250 мл
€3.39(13.56 €/л)
€4.09 До 7 октомври
BillaBilla
Byalo vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Byalo vino
До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
COLGATE Четка за зъби 360 2 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
COLGATE Четка за зъби 360 2 бр. в оп.
€2.89(1.44 €/бр)
€4.34 До 7 октомври
BillaBilla
Vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Vino
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Паста за зъби PARODONTAX различни видове 75 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Паста за зъби PARODONTAX различни видове 75 мл
€2.89(38.52 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Byalo vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Byalo vino
До 7 октомври
-35% ФантастикоФантастико
ELSEVE Шампоан различни видове 250 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
ELSEVE Шампоан различни видове 250 мл
€3.59(14.36 €/л)
€5.57 До 7 октомври
BillaBilla
Byalo vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Byalo vino
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
NIVEA Интимен лосион Sensitive 250 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
NIVEA Интимен лосион Sensitive 250 мл
€3.03(12.13 €/л)
€6.06 До 7 октомври
BillaBilla
Byalo vino
🔜 Влиза в сила 01.10
Byalo vino
До 7 октомври
-15% ФантастикоФантастико
REXONA Део спрей Whole Body различни видове 150 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
REXONA Део спрей Whole Body различни видове 150 мл
€2.85(18.99 €/л)
€3.39 До 7 октомври
BillaBilla
Preparat za s dove
🔜 Влиза в сила 01.10
Preparat za s dove
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
FA Душ гел различни видове 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
FA Душ гел различни видове 750 мл
€3.59(4.79 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Preparat za s dove
🔜 Влиза в сила 01.10
Preparat za s dove
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
NIVEA Душ гел различни видове 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
NIVEA Душ гел различни видове 500 мл
€4.09(8.18 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Toaletna hartiya
🔜 Влиза в сила 01.10
Toaletna hartiya
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
PALMOLIVE Сапун различни видове 90 г
🔜 Влиза в сила 01.10
PALMOLIVE Сапун различни видове 90 г
€0.65(7.21 €/кг)
До 7 октомври
BillaBilla
Zewa
🔜 Влиза в сила 01.10
Zewa
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
NIVEA Део спрей различни видове 150 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
NIVEA Део спрей различни видове 150 мл
€2.89(19.26 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Tabletki za s domiyalna
🔜 Влиза в сила 01.10
Tabletki za s domiyalna
До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
DOVE Течен сапун различни видове 250 мл; 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
DOVE Течен сапун различни видове 250 мл; 500 мл
€1.99
€2.99 До 7 октомври
BillaBilla
Lenor
🔜 Влиза в сила 01.10
Lenor
До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
ALVINA Гел за пране 40 пранета 1.8 л; 24 пранета 1.08 л
🔜 Влиза в сила 01.10
ALVINA Гел за пране 40 пранета 1.8 л; 24 пранета 1.08 л
€3.99
€5.09 До 7 октомври
BillaBilla
Alvina
🔜 Влиза в сила 01.10
Alvina
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
SAVEX Гел, Прах или Капсули за пране Premium Color 1.08 л, 2 кг или 18 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
SAVEX Гел, Прах или Капсули за пране Premium Color 1.08 л, 2 кг или 18 бр. в оп.
€4.59
До 7 октомври
BillaBilla
Kuhnenska rolka
🔜 Влиза в сила 01.10
Kuhnenska rolka
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
PERSIL Гел за пране Deep Clean Color 1.98 л
🔜 Влиза в сила 01.10
PERSIL Гел за пране Deep Clean Color 1.98 л
€8.99(4.54 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Gel za prane
🔜 Влиза в сила 01.10
Gel za prane
До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
BINGO Гел за пране All Color Purple 3 л
🔜 Влиза в сила 01.10
BINGO Гел за пране All Color Purple 3 л
€4.99(1.66 €/л)
€6.25 До 7 октомври
BillaBilla
K rpa
🔜 Влиза в сила 01.10
K rpa
До 7 октомври
-29% ФантастикоФантастико
PERWOLL Препарат за пране Color 60 пранета 2 бр. х 3 л
🔜 Влиза в сила 01.10
PERWOLL Препарат за пране Color 60 пранета 2 бр. х 3 л
€20.44(3.41 €/л)
€28.88 До 7 октомври
BillaBilla
Dove
🔜 Влиза в сила 01.10
Dove
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
Цветоулавящи кърпи COLOUR CATCHER цветно пране 2 оп. х 22 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
Цветоулавящи кърпи COLOUR CATCHER цветно пране 2 оп. х 22 бр. в оп.
€3.56(0.08 €/бр)
€7.12 До 7 октомври
BillaBilla
Rexona
🔜 Влиза в сила 01.10
Rexona
До 7 октомври
ФантастикоФантастико
SEMANA Омекотител 100 пранета 2 л
🔜 Влиза в сила 01.10
SEMANA Омекотител 100 пранета 2 л
€4.59(2.30 €/л)
До 7 октомври
BillaBilla
Palmolive
🔜 Влиза в сила 01.10
Palmolive
До 7 октомври
-16% ФантастикоФантастико
COCCOLINO Комплект омекотител Blue Splash 2 бр. х 1.403 л
🔜 Влиза в сила 01.10
COCCOLINO Комплект омекотител Blue Splash 2 бр. х 1.403 л
€6.49(2.31 €/л)
€7.79 До 7 октомври
BillaBilla
Samobr snacka
🔜 Влиза в сила 01.10
Samobr snacka
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
AIR WICK Комплект пълнител Winter Berry 2 к-кта 2 бр. х 19 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
AIR WICK Комплект пълнител Winter Berry 2 к-кта 2 бр. х 19 мл
€8.94(235.33 €/л)
€17.88 До 7 октомври
BillaBilla
Preparat za s dove
🔜 Влиза в сила 01.10
Preparat za s dove
До 7 октомври
-15% ФантастикоФантастико
FAIRY Таблетки за съдомиялна All In 1 лимон 71 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
FAIRY Таблетки за съдомиялна All In 1 лимон 71 бр. в оп.
€10.99(0.15 €/бр)
€12.99 До 7 октомври
BillaBilla
Lenor
🔜 Влиза в сила 01.10
Lenor
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
SOMAT Комплект гел за съдомиялна 2 бр. х 540 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SOMAT Комплект гел за съдомиялна 2 бр. х 540 мл
€20.44(18.93 €/л)
€40.08 До 7 октомври
BillaBilla
Gel za prane
🔜 Влиза в сила 01.10
Gel za prane
До 7 октомври
-14% ФантастикоФантастико
KILO Кухненско руло четирипластово; Тоалетна хартия четирипластова 1 бр. в оп.; 6 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
KILO Кухненско руло четирипластово; Тоалетна хартия четирипластова 1 бр. в оп.; 6 бр. в оп.
€2.55
€2.99 До 7 октомври
BillaBilla
Ariel
🔜 Влиза в сила 01.10
Ariel
До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
PERFEX Тоалетна хартия Soft&Light трипластова 2 оп. х 16 бр. в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
PERFEX Тоалетна хартия Soft&Light трипластова 2 оп. х 16 бр. в оп.
€4.98(0.16 €/бр)
€9.96 До 7 октомври
BillaBilla
Gel za prane
🔜 Влиза в сила 01.10
Gel za prane
До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan