🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-22% ФантастикоФантастико
KRINA Кисели краставички Екстра 680 г
🔜 Влиза в сила 01.10
KRINA Кисели краставички Екстра 680 г
€1.69(2.49 €/кг)
€2.19 До 7 октомври
-23% BillaBilla
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
€2.59(8.64 €/кг)
€3.37 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
TRU BALANCE Спред без захар ягода; горски плодове; манго, маракуя и праскова 220 г
🔜 Влиза в сила 01.10
TRU BALANCE Спред без захар ягода; горски плодове; манго, маракуя и праскова 220 г
€2.39(10.85 €/кг)
€3.29 До 7 октомври
-25% BillaBilla
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
€1.89
€2.55 До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
ALPRO Напитка овесена Not Milk 3.5%; Soya ванилия; бадем неподсладена; овесена неподсладена 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
ALPRO Напитка овесена Not Milk 3.5%; Soya ванилия; бадем неподсладена; овесена неподсладена 1 л
€2.55(2.55 €/л)
€3.57 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
€1.49(4.80 €/кг)
€1.99 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
BORN WINNER Протеинов десерт блонди; брауни 75 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BORN WINNER Протеинов десерт блонди; брауни 75 г
€1.69(22.57 €/кг)
€2.34 До 7 октомври
-34% BillaBilla
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
🔜 Влиза в сила 01.10
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
€2.19(7.29 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
Протеинов бар BORN WINNER U17 троен шоколад; шоколад с кокос 60 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Протеинов бар BORN WINNER U17 троен шоколад; шоколад с кокос 60 г
€1.69(28.21 €/кг)
€2.18 До 7 октомври
-39% BillaBilla
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
€1.99(3.55 €/кг)
€3.27 До 7 октомври
-38% ФантастикоФантастико
Nestle Зърнена закуска NESQUIK; CHEERIOS; CHOCAPIC 375 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Nestle Зърнена закуска NESQUIK; CHEERIOS; CHOCAPIC 375 г
€2.99(7.98 €/кг)
€4.85 До 7 октомври
-30% BillaBilla
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
€2.89(5.07 €/кг)
€4.17 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
COSTA D'ORO Био маслиново масло Екстра Върджин 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
COSTA D'ORO Био маслиново масло Екстра Върджин 750 мл
€6.39(8.52 €/л)
€8.06 До 7 октомври
-21% BillaBilla
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
€2.59
€3.29 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
NUCREMA Какаов крем 1 кг
🔜 Влиза в сила 01.10
NUCREMA Какаов крем 1 кг
€4.59(4.59 €/кг)
€6.19 До 7 октомври
-28% BillaBilla
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
€4.19
€5.87 До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Шоколад МЛЕЧЕН различни видове 80 г
€0.75(9.39 €/кг)
€1.27 До 7 октомври
-25% BillaBilla
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
€2.49(4.79 €/кг)
€3.35 До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
Nestle Шоколад LZ различни видове 36 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Nestle Шоколад LZ различни видове 36 г
€0.61(16.90 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-18% BillaBilla
BILLA Херинга филе Различни видове 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Херинга филе Различни видове 200 г
€1.59(7.95 €/кг)
€1.94 До 7 октомври
-30% ФантастикоФантастико
Десерт KINDER BUENO различни видове 39-43г
🔜 Влиза в сила 01.10
Десерт KINDER BUENO различни видове 39-43г
€0.76
€1.10 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BILLA Маслини микс или каламата без костилка 100 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Маслини микс или каламата без костилка 100 г
€1.49(14.88 €/кг)
€1.99 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
Еверест Бисквити различни видове 215-220 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Еверест Бисквити различни видове 215-220 г
€0.92
€1.23 До 7 октомври
-25% BillaBilla
Compass Шкембе чорба 300 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Compass Шкембе чорба 300 г
€1.49(4.96 €/кг)
€1.99 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
BELVITA Бисквити различни видове 225 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BELVITA Бисквити различни видове 225 г
€1.79(7.95 €/кг)
€2.29 До 7 октомври
-40% BillaBilla
ФАМИЛЕКС Български ориз 1 кг
🔜 Влиза в сила 01.10
ФАМИЛЕКС Български ориз 1 кг
€1.45(1.45 €/кг)
€2.45 До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Престиж Тунквани бисквити ТРАЯНА различни видове 160 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Престиж Тунквани бисквити ТРАЯНА различни видове 160 г
€1.15(7.19 €/кг)
До 7 октомври
-23% BillaBilla
OBERON Кисели краставички деликатесни 680 г
🔜 Влиза в сила 01.10
OBERON Кисели краставички деликатесни 680 г
€1.45(2.14 €/кг)
€1.89 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
Тунквани бисквити Сюрприз различни видове 160 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Тунквани бисквити Сюрприз различни видове 160 г
€1.19(7.45 €/кг)
€1.49 До 7 октомври
-39% BillaBilla
Симид Бяло брашно Екстра 1 кг
🔜 Влиза в сила 01.10
Симид Бяло брашно Екстра 1 кг
€0.59(0.59 €/кг)
€0.97 До 7 октомври
-46% ФантастикоФантастико
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 3в1 10 бр. х 15.5 г
🔜 Влиза в сила 01.10
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 3в1 10 бр. х 15.5 г
€1.49(9.60 €/кг)
€2.76 До 7 октомври
-41% BillaBilla
BERTOLLI Маслиново масло Extra Virgin 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
BERTOLLI Маслиново масло Extra Virgin 1 л
€8.99(8.99 €/л)
€15.33 До 7 октомври
-44% ФантастикоФантастико
FAMILIA Сладолед различни видове 310-345 г
🔜 Влиза в сила 01.10
FAMILIA Сладолед различни видове 310-345 г
€1.99
€3.56 До 7 октомври
-26% BillaBilla
BILLA Мексиканска салата с риба тон 150 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Мексиканска салата с риба тон 150 г
€1.69(11.28 €/кг)
€2.30 До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
JACOBS Разтворимо кафе различни видове 2 бр. х 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
JACOBS Разтворимо кафе различни видове 2 бр. х 200 г
€11.98(29.95 €/кг)
€23.96 До 7 октомври
-21% BillaBilla
DEL ALMA Олио от гроздови семена 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
DEL ALMA Олио от гроздови семена 1 л
€7.99(7.99 €/л)
€10.22 До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
Вафла ХИПЕР различни видове 50 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Вафла ХИПЕР различни видове 50 г
€0.32(6.44 €/кг)
€0.45 До 7 октомври
BillaBilla
LOACKER Вафли Tortina 125 г
🔜 Влиза в сила 01.10
LOACKER Вафли Tortina 125 г
€3.49(27.94 €/кг)
До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
7DAYS Кроасан Super Max различни видове 110 г
🔜 Влиза в сила 01.10
7DAYS Кроасан Super Max различни видове 110 г
€0.81(7.34 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-21% BillaBilla
SANTE Зърнена закуска с банан и шоколад 350 г
🔜 Влиза в сила 01.10
SANTE Зърнена закуска с банан и шоколад 350 г
€2.39(6.82 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
-37% ФантастикоФантастико
TCHIBO Кафе на зърна Espresso Милано; Сицилия 1 кг
🔜 Влиза в сила 01.10
TCHIBO Кафе на зърна Espresso Милано; Сицилия 1 кг
€18.99(18.99 €/кг)
€30.49 До 7 октомври
-25% BillaBilla
TANQUERAY Джин 0.7 л
🔜 Влиза в сила 01.10
TANQUERAY Джин 0.7 л
€13.80(19.71 €/л)
€18.40 До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Престиж Вафли НАЯ различни видове 600 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Престиж Вафли НАЯ различни видове 600 г
€2.99(4.99 €/кг)
До 7 октомври
-36% BillaBilla
LEFFE Бира Blond или Dark 0.33 л
🔜 Влиза в сила 01.10
LEFFE Бира Blond или Dark 0.33 л
€1.59(4.82 €/л)
€2.50 До 7 октомври
-18% ФантастикоФантастико
Паста Витоша ДВЕТЕ ФУКЛИ 120 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Паста Витоша ДВЕТЕ ФУКЛИ 120 г
€1.29(10.74 €/кг)
€1.59 До 7 октомври
BillaBilla
Medix Тоалетно блокче 2 x 55 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Medix Тоалетно блокче 2 x 55 г
€2.55(23.19 €/кг)
До 7 октомври
-18% ФантастикоФантастико
Торта Червено кадифе РОМАНТИКА 900 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Торта Червено кадифе РОМАНТИКА 900 г
€9.99(11.10 €/кг)
€12.20 До 7 октомври
-22% BillaBilla
SANO Гел за пране Maxima Sensitive 2 л
🔜 Влиза в сила 01.10
SANO Гел за пране Maxima Sensitive 2 л
€9.99(5.00 €/л)
€12.93 До 7 октомври
-19% ФантастикоФантастико
Шоколадова торта Морена ДВЕТЕ ФУКЛИ 850 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Шоколадова торта Морена ДВЕТЕ ФУКЛИ 850 г
€10.49(12.34 €/кг)
€12.99 До 7 октомври
-30% BillaBilla
DURACELL Батерии АА или ААА 8 бр. в опаковка
🔜 Влиза в сила 01.10
DURACELL Батерии АА или ААА 8 бр. в опаковка
€6.99(0.87 €/бр)
€10.12 До 7 октомври
-29% ФантастикоФантастико
GRANINI Плодова напитка; Сок; Нектар различни видове 1 л
🔜 Влиза в сила 01.10
GRANINI Плодова напитка; Сок; Нектар различни видове 1 л
€1.89(1.89 €/л)
€2.69 До 7 октомври
-18% BillaBilla
Vileda Попивателни кърпи 5 бр. в опаковка
🔜 Влиза в сила 01.10
Vileda Попивателни кърпи 5 бр. в опаковка
€2.65(0.53 €/бр)
€3.25 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
PEPE Сироп различни видове 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
PEPE Сироп различни видове 750 мл
€6.49(8.65 €/л)
€8.29 До 7 октомври
-25% BillaBilla
Bonduelle Царевица Premium 340 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Bonduelle Царевица Premium 340 г
€1.89(5.56 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
SAN BENEDETTO Студен чай различни видове 1.5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
SAN BENEDETTO Студен чай различни видове 1.5 л
€1.39(0.93 €/л)
€1.75 До 7 октомври
-30% BillaBilla
BONDUELLE Сладка царевица 340 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Сладка царевица 340 г
€1.59(4.68 €/кг)
€2.30 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
MONSTER Енергийна напитка различни видове 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
MONSTER Енергийна напитка различни видове 500 мл
€0.99(1.98 €/л)
€1.37 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BONDUELLE Зелен фасул 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Зелен фасул 400 г
€1.59(3.98 €/кг)
€2.14 До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
COCA LOCA Кокосова вода 100% 1.25 л
🔜 Влиза в сила 01.10
COCA LOCA Кокосова вода 100% 1.25 л
€3.99(3.19 €/л)
€5.58 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BONDUELLE Грах млад 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Грах млад 400 г
€1.89(4.73 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
XIXO Газирана напитка; Студен чай различни видове 250 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
XIXO Газирана напитка; Студен чай различни видове 250 мл
€0.40(1.60 €/л)
€0.50 До 7 октомври
-30% BillaBilla
BONDUELLE Грах 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Грах 400 г
€1.59(3.98 €/кг)
€2.30 До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
DEVIN Минерална; Изворна вода 5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
DEVIN Минерална; Изворна вода 5 л
€1.12(0.22 €/л)
€1.63 До 7 октомври
-29% BillaBilla
BONDUELLE Червен фасул 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Червен фасул 400 г
€1.59(3.98 €/кг)
€2.24 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
ХИСАР Минерална вода 1.5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
ХИСАР Минерална вода 1.5 л
€0.59(0.39 €/л)
€0.76 До 7 октомври
-23% BillaBilla
Bonduelle Зрял фасул в доматен сос 430 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Bonduelle Зрял фасул в доматен сос 430 г
€1.89(4.40 €/кг)
€2.48 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
Вино MARLBOROUGH New Zealand 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Вино MARLBOROUGH New Zealand 750 мл
€5.29(7.06 €/л)
€6.69 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BONDUELLE Зрял фасул 400 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Зрял фасул 400 г
€1.59(3.98 €/кг)
€2.14 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
TRAPICHE Вино Совиньон Блан; Малбек 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
TRAPICHE Вино Совиньон Блан; Малбек 750 мл
€6.89(9.19 €/л)
€8.69 До 7 октомври
-24% BillaBilla
Bonduelle Гъби цели 280 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Bonduelle Гъби цели 280 г
€2.19(7.82 €/кг)
€2.91 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
Вино CONTOUR различни видове 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Вино CONTOUR различни видове 750 мл
€4.59(6.12 €/л)
€6.90 До 7 октомври
-24% BillaBilla
BONDUELLE Гъби нарязани 280 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BONDUELLE Гъби нарязани 280 г
€2.09(7.47 €/кг)
€2.76 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
Вино 24/42 ESTATE различни видове 750 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Вино 24/42 ESTATE различни видове 750 мл
€5.99(7.99 €/л)
€7.99 До 7 октомври
-15% BillaBilla
BILLA Меденки с пълнеж 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Меденки с пълнеж 200 г
€1.38(6.90 €/кг)
€1.63 До 7 октомври
-28% ФантастикоФантастико
KARNOBAT Вино София червено; бяло bag-in-box 3 л
🔜 Влиза в сила 01.10
KARNOBAT Вино София червено; бяло bag-in-box 3 л
€5.29(1.76 €/л)
€7.41 До 7 октомври
-30% BillaBilla
ХЕЛИ Тунквана вафла с халва Ретро 65 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ХЕЛИ Тунквана вафла с халва Ретро 65 г
€0.30(4.64 €/кг)
€0.43 До 7 октомври
-26% ФантастикоФантастико
Ариана Бира АРИАНА Светло 2 л
🔜 Влиза в сила 01.10
Ариана Бира АРИАНА Светло 2 л
€1.12(0.56 €/л)
€1.53 До 7 октомври
-40% BillaBilla
KIT KAT Шоколадов десерт Chunky 40 г
🔜 Влиза в сила 01.10
KIT KAT Шоколадов десерт Chunky 40 г
€0.61(15.21 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
Бира BRITOS 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Бира BRITOS 500 мл
€0.45(0.90 €/л)
€0.57 До 7 октомври
-15% BillaBilla
ТЕД ИГЛИКА Меденки с глазура 270 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ТЕД ИГЛИКА Меденки с глазура 270 г
€2.15(7.97 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-37% ФантастикоФантастико
АРИАНА Бира мултипак кен 6 бр х 500 мл в оп.
🔜 Влиза в сила 01.10
АРИАНА Бира мултипак кен 6 бр х 500 мл в оп.
€2.79(0.93 €/л)
€4.47 До 7 октомври
-17% BillaBilla
Задруга Балкански пчелини Натурален пчелен мед 900 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Задруга Балкански пчелини Натурален пчелен мед 900 г
€5.89(6.54 €/кг)
€7.15 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
HACKER PSCHORR Бира вайс; голд 5.5% 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
HACKER PSCHORR Бира вайс; голд 5.5% 500 мл
€1.29(2.58 €/л)
€1.68 До 7 октомври
-23% BillaBilla
CLEVER Смес за овесена каша с ягоди 65 г
🔜 Влиза в сила 01.10
CLEVER Смес за овесена каша с ягоди 65 г
€0.45(6.92 €/кг)
€0.59 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
SOFIA ELECTRIC BREWING Бира 42 Pale Ale 4.2% 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SOFIA ELECTRIC BREWING Бира 42 Pale Ale 4.2% 500 мл
€2.18(4.36 €/л)
€2.91 До 7 октомври
-22% BillaBilla
NICE BITES Сушени сливи 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
NICE BITES Сушени сливи 200 г
€1.59(7.95 €/кг)
€2.04 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
SOFIA ELECTRIC BREWING Бира Overflow Ipa 6.7% 500 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SOFIA ELECTRIC BREWING Бира Overflow Ipa 6.7% 500 мл
€2.69(5.38 €/л)
€3.59 До 7 октомври
-44% BillaBilla
JACOBS Разтворима напитка 3in1 11,1-15,1 г
🔜 Влиза в сила 01.10
JACOBS Разтворима напитка 3in1 11,1-15,1 г
€0.16
€0.29 До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
GLENMORANGIE Шотландско уиски 12-годишно кутия 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
GLENMORANGIE Шотландско уиски 12-годишно кутия 700 мл
€27.99(39.98 €/л)
€40.99 До 7 октомври
-26% BillaBilla
ELEPHANT Хрупки с мед и горчица 160 г
🔜 Влиза в сила 01.10
ELEPHANT Хрупки с мед и горчица 160 г
€1.39(8.69 €/кг)
€1.89 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
Шотландско уиски BALLANTINE'S 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
Шотландско уиски BALLANTINE'S 700 мл
€9.99(14.27 €/л)
€14.99 До 7 октомври
-31% BillaBilla
Jacobs Origins Мляно кафе Brasil & Colombia 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Jacobs Origins Мляно кафе Brasil & Colombia 200 г
€4.49(22.45 €/кг)
€6.59 До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
TENJAKU Японско уиски 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
TENJAKU Японско уиски 700 мл
€17.49(24.99 €/л)
€25.56 До 7 октомври
-39% BillaBilla
Tchibo Кафе на зърна Milano 1 кг
🔜 Влиза в сила 01.10
Tchibo Кафе на зърна Milano 1 кг
€18.99(18.99 €/кг)
€31.49 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
BULLEIT Бърбън 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
BULLEIT Бърбън 700 мл
€19.49(27.84 €/л)
€24.99 До 7 октомври
-43% BillaBilla
DAVIDOFF Разтворимо кафе 100 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DAVIDOFF Разтворимо кафе 100 г
€6.99(69.89 €/кг)
€12.27 До 7 октомври
-40% ФантастикоФантастико
JIM BEAM Бърбън 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
JIM BEAM Бърбън 700 мл
€9.99(14.27 €/л)
€16.07 До 7 октомври
-18% BillaBilla
BILLA ГРАДИНИ Сок 100% ябълка 3 л
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA ГРАДИНИ Сок 100% ябълка 3 л
€3.89(1.30 €/л)
€4.80 До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
SMIRNOFF Водка 700 мл
🔜 Влиза в сила 01.10
SMIRNOFF Водка 700 мл
€8.19(11.70 €/л)
€11.89 До 7 октомври
-18% BillaBilla
BILLA Изворна Вода 2.5 л
🔜 Влиза в сила 01.10
BILLA Изворна Вода 2.5 л
€0.45(0.18 €/л)
€0.55 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan