Шоколад хрупкав Шоколад хрупкав

💰 Цени по магазини

85 g 0.99 € 1 октомври
11.65 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.99 € (11.65 €/кг)

Шоколад хрупкав (Yummy), 85 g. Най-ниска цена в Savly: €0.99 в Billa, София. Това прави 11.65 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шоколад хрупкав?

Най-ниската цена за Шоколад хрупкав в Savly е €0.99 в Billa.

Къде е най-евтино Шоколад хрупкав?

Шоколад хрупкав е най-евтино в Billa (София) за €0.99.

Шоколад хрупкав на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шоколад хрупкав. Най-ниската цена е €0.99 в Billa. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Шоколад хрупкав?

Цените за Шоколад хрупкав са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan