Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр
Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр - Oldenburger

Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр / Oldenburger (200 g)

💰 Цени по магазини

200 g 3.47 € 1 октомври
17.35 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории358 kcal
Протеин23 г
Мазнини29 г
Нас. мазн.–
Въглехид.0.1 г
Захари–
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›29%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 3.47 € (17.35 €/кг)

Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр (Oldenburger), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €3.47 в Фантастико, София. Това прави 17.35 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр?

Най-ниската цена за Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр в Savly е €3.47 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр?

Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €3.47.

Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр. Най-ниската цена е €3.47 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр?

Цените за Сирене гауда Oldenburger слайс 200 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan