Краве сирене ВЕРЕЯ 200г Краве сирене ВЕРЕЯ 200г

💰 Цени по магазини

200 g 2.79 € 29 септември
13.95 €/кг 29 септември
Супермаркет 24-7
200 g 2.79 € 29 септември
13.95 €/кг 29 септември
200 g 3.01 € 29 септември
15.05 €/кг 29 септември
200 g 3.14 € 29 септември
15.70 €/кг 29 септември
Магазини Браво
200 g 3.14 € 29 септември
15.70 €/кг 29 септември
200 g 3.16 € 29 септември
15.80 €/кг 29 септември
Супермаркети Лекси
200 g 3.32 € 29 септември
16.60 €/кг 29 септември
200 g 3.71 € 29 септември
18.55 €/кг 29 септември
200 g 4.48 € 29 септември
22.40 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Краве сирене ВЕРЕЯ 200г (ВЕРЕЯ), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €2.79 в Т Маркет, Пловдив. Това прави 13.95 €/кг. Цената се следи в 9 магазина (от €2.79 до €4.48). Цени по вериги: Т Маркет €2.79, Супермаркет 24-7 €2.79, Жизел €3.01, Сибиес Маркет €3.14, Магазини Браво €3.14, Абсолют + €3.16, Супермаркети Лекси €3.32, Макс €3.71 и още. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве сирене ВЕРЕЯ 200г?

Най-ниската цена за Краве сирене ВЕРЕЯ 200г в Savly е €2.79 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Краве сирене ВЕРЕЯ 200г?

Краве сирене ВЕРЕЯ 200г е най-евтино в Т Маркет (Пловдив) за €2.79.

Каква е цената на Краве сирене ВЕРЕЯ 200г в Т Маркет, Супермаркет 24-7 и Жизел?

В Т Маркет: €2.79, в Супермаркет 24-7: €2.79, в Жизел: €3.01.

Краве сирене ВЕРЕЯ 200г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве сирене ВЕРЕЯ 200г. Най-ниската цена е €2.79 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве сирене ВЕРЕЯ 200г?

Краве сирене ВЕРЕЯ 200г се следи в 9 магазина в Savly, с цени от €2.79 до €4.48.

Откъде са цените за Краве сирене ВЕРЕЯ 200г?

Цените за Краве сирене ВЕРЕЯ 200г са добавени от потребители на Savly в 9 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan