Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр
Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр - РОДОПСКО ЧУДО

Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр / РОДОПСКО ЧУДО (200 g)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
200 g 2.20 € 29 септември
11.00 €/кг 29 септември
Магазини Браво
200 g 2.22 € 29 септември
11.10 €/кг 29 септември
Супермаркети Лекси
200 g 2.22 € 29 септември
11.10 €/кг 29 септември
200 g 2.39 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
11.95 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр (РОДОПСКО ЧУДО), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €2.20 в Супермаркет 24-7, Капитан Андреево. Това прави 11.00 €/кг. Цената се следи в 4 магазина (от €2.20 до €2.39). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €2.20, Магазини Браво €2.22, Супермаркети Лекси €2.22, Т Маркет €2.39. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Най-ниската цена за Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр в Savly е €2.20 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Капитан Андреево) за €2.20.

Каква е цената на Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр в Т Маркет, Супермаркет 24-7 и Магазини Браво?

В Т Маркет: €2.39, в Супермаркет 24-7: €2.20, в Магазини Браво: €2.22.

Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр. Най-ниската цена е €2.20 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €2.20 до €2.39.

Откъде са цените за Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Цените за Краве сирене РОДОПСКО ЧУДО 200гр са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan