Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр
Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр - Боженци

Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр / Боженци (200 g)

💰 Цени по магазини

200 g 0.73 € 1 октомври
3.65 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории77 kcal
Протеин3.2 г
Мазнини2 г
Нас. мазн.1 г
Въглехид.12 г
Захари12 г
Сол0.1 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›2%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›1%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›12%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.09%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсва съставът

Списък със състав

✓ Имаме хранителните стойности. Сега снимай съдържанието (списъка със съставки и Е-добавки), за да оценим добавките в него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.73 € (3.65 €/кг)

Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр (Боженци), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €0.73 в Фантастико, София. Това прави 3.65 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр?

Най-ниската цена за Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр в Savly е €0.73 в Фантастико.

Къде е най-евтино Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр?

Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €0.73.

Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр. Най-ниската цена е €0.73 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр?

Цените за Десерт млечно кисел Боженци кайсия 200 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan