Сирене ементал President слайс 100 гр Сирене ементал President слайс 100 гр
Сирене ементал President слайс 100 гр - President

Сирене ементал President слайс 100 гр / President (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 3.47 € 1 октомври
34.70 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории368 kcal
Протеин29 г
Мазнини28 г
Нас. мазн.19 г
Въглехид.0 г
Захари0 г
Сол1.5 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›28%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›19%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›1.5%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсва съставът

Списък със състав

✓ Имаме хранителните стойности. Сега снимай съдържанието (списъка със съставки и Е-добавки), за да оценим добавките в него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 3.47 € (34.70 €/кг)

Сирене ементал President слайс 100 гр (President), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €3.47 в Фантастико, София. Това прави 34.70 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене ементал President слайс 100 гр?

Най-ниската цена за Сирене ементал President слайс 100 гр в Savly е €3.47 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене ементал President слайс 100 гр?

Сирене ементал President слайс 100 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €3.47.

Сирене ементал President слайс 100 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене ементал President слайс 100 гр. Най-ниската цена е €3.47 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене ементал President слайс 100 гр?

Цените за Сирене ементал President слайс 100 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan