Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр
Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр - Deli Q Daily

Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр / Deli Q Daily (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 1.53 € 1 октомври
15.30 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.53 € (15.30 €/кг)

Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр (Deli Q Daily), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €1.53 в Фантастико, София. Това прави 15.30 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр?

Най-ниската цена за Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр в Savly е €1.53 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр?

Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €1.53.

Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр. Най-ниската цена е €1.53 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр?

Цените за Сирене Deli Q Daily ементал слайс 100 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan