Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.
Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. - МОЯТА ПРИРОДА

Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. / МОЯТА ПРИРОДА (75 g)

💰 Цени по магазини

75 g 0.65 € 28 септември
8.67 €/кг 28 септември
75 g 0.81 € 28 септември
10.80 €/кг 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. (МОЯТА ПРИРОДА), 75 g. Най-ниска цена в Savly: €0.65 в ДМ България. Това прави 8.67 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.65 до €0.81). Цени по вериги: ДМ България €0.65, Lilly Drogerie €0.81. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.?

Най-ниската цена за Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. в Savly е €0.65 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.?

Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. е най-евтино в ДМ България за €0.65.

Каква е цената на Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €0.65, в Lilly Drogerie: €0.81.

Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.. Най-ниската цена е €0.65 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.?

Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.65 до €0.81.

Откъде са цените за Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр.?

Цените за Крем - сапун МОЯТА ПРИРОДА Маслина с пантенол 75 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan