Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл
Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл - LACALUT

Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл / Lacalut (75 ml)

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
75 ml 4.60 € 1 октомври
61.33 €/л 1 октомври
75 ml 4.88 € 1 октомври
65.07 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8

🧴 Състав на Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл

Отличен · 2 за внимание

17 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Titanium Dioxide Chlorhexidine Digluconate Aqua Sorbitol Aluminum Hydroxide Hydrated Silica Silica Poloxamer 188 Sodium Lauryl Sulfate Hydroxyethylcellulose Aroma Aluminum Lactate Aluminum Fluoride Allantoin Sodium Saccharin Bisabolol Limonene. Производител/ Дистрибутор :"Натурпродукт-България" ООД.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 2 вериги): 4.74 € (63.20 €/л)

Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл (LACALUT), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.60 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 61.33 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.60 до €4.88). Цени по вериги: Супермаркети Лекси €4.60, BulMag €4.88. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл в Savly е €4.60 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл?

Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €4.60.

Каква е цената на Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл в Супермаркети Лекси и BulMag?

В Супермаркети Лекси: €4.60, в BulMag: €4.88.

Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл. Най-ниската цена е €4.60 в Супермаркети Лекси. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл?

Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.60 до €4.88.

Откъде са цените за Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл?

Цените за Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл?

Състав на Паста за зъби LACALUT Aktiv 75 мл: Aqua; Sorbitol; Aluminum Hydroxide; Hydrated Silica; Silica; Poloxamer 188; Sodium Lauryl Sulfate; Hydroxyethylcellulose; Aroma; Aluminum Lactate; Titanium Dioxide; Aluminum Fluoride; Allantoin; Chlorhexidine Digluconate; Sodium Saccharin; Bisabolol; Limonene. Производител/ Дистрибутор :"Натурпродук…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan