Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл
Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл - AQUAFRESH

Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл / Aquafresh (75 ml)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
75 ml 1.70 € 1 октомври
22.67 €/л 1 октомври
75 ml 1.89 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
25.20 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8

🧴 Състав на Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл

Отличен · 1 за внимание

12 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Titanium Dioxide Aqua Hydrated Silica Sorbitol Glycerin Sodium Lauryl Sulfate Xanthan Gum Aroma Peg-6 Sodium Fluoride Carrageenan Limonene Производител/ Дистрибутор :GlaxoSmithKline.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 2 вериги): 1.80 € (23.93 €/л)

Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл (AQUAFRESH), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.70 в Супермаркет 24-7, Лесово. Това прави 22.67 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.70 до €1.89). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €1.70, Фантастико €1.89. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл в Savly е €1.70 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл?

Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Лесово) за €1.70.

Каква е цената на Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл в Фантастико и Супермаркет 24-7?

В Фантастико: €1.89, в Супермаркет 24-7: €1.70.

Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл. Най-ниската цена е €1.70 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл?

Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.70 до €1.89.

Откъде са цените за Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл?

Цените за Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл?

Състав на Паста за зъби AQUAFRESH Fresh&Minty 75 мл: Aqua; Hydrated Silica; Sorbitol; Glycerin; Sodium Lauryl Sulfate; Xanthan Gum; Aroma; Titanium Dioxide; Peg-6; Sodium Fluoride; Carrageenan; Limonene Производител/ Дистрибутор :GlaxoSmithKline.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan