Паста за зъби COLGATE Max White 75мл Паста за зъби COLGATE Max White 75мл
Паста за зъби COLGATE Max White 75мл - COLGATE

Паста за зъби COLGATE Max White 75мл / Colgate (75 ml)

💰 Цени по магазини

75 ml 2.35 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
31.33 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.35 € (31.33 €/л)

Паста за зъби COLGATE Max White 75мл (COLGATE), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.35 в Billa, промоция до 7 октомври. Това прави 31.33 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби COLGATE Max White 75мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби COLGATE Max White 75мл в Savly е €2.35 в Billa.

Къде е най-евтино Паста за зъби COLGATE Max White 75мл?

Паста за зъби COLGATE Max White 75мл е най-евтино в Billa за €2.35.

Паста за зъби COLGATE Max White 75мл на промоция ли е?

Да, Паста за зъби COLGATE Max White 75мл е в промоция в Billa до 7 октомври за €2.35 (от брошура).

Откъде са цените за Паста за зъби COLGATE Max White 75мл?

Цените за Паста за зъби COLGATE Max White 75мл са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan