Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл
Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл - HEAD&SHOULDERS

Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл / Head&shoulders (360 ml)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
360 ml 4.69 € 1 октомври
13.03 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4

🧴 Състав на Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл

Среден · 5 за внимание

25 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Zinc Pyrithione Linalool Sodium Hydroxide Sodium Benzoate Methylchloroisothiazolinone Aqua Sodium Lauryl Sulfate Sodium Laureth Sulfate Glycol Distearate Zinc Carbonate Sodium Chloride Sodium Xylenesulfonate Cocamidopropyl Betaine Parfum Dimethicone Menthol Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hydrochloric Acid Magnesium Carbonate Hydroxide Magnesium Nitrate Sodium Polynaphthalenesulfonate Ci 42090 Magnesium Chloride Ci 19140 Methylisothiazolinone.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 4.69 € (13.03 €/л)

Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл (HEAD&SHOULDERS), 360 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.69 в Супермаркет 24-7, Видин. Това прави 13.03 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл?

Най-ниската цена за Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл в Savly е €4.69 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл?

Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Видин) за €4.69.

Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл. Най-ниската цена е €4.69 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл?

Цените за Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл?

Състав на Шампоан HEAD&SHOULDERS Ocean 360 мл: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Zinc Carbonate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Zinc Pyrithione, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Linalool, Dimethicone, Menthol, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrochloric Acid, Sodium Hydroxide…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan