Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл

💰 Цени по магазини

400 ml 2.20 € 28 септември
5.50 €/л 28 септември
400 ml 4.42 € 28 септември
11.05 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл (SCHAUMA), 400 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.20 в ДМ България. Това прави 5.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.20 до €4.42). Цени по вериги: ДМ България €2.20, Lilly Drogerie €4.42. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл?

Най-ниската цена за Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл в Savly е €2.20 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл?

Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл е най-евтино в ДМ България за €2.20.

Каква е цената на Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.20, в Lilly Drogerie: €4.42.

Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл. Най-ниската цена е €2.20 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл?

Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.20 до €4.42.

Откъде са цените за Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл?

Цените за Шампоан SCHAUMA 7 Herbs 400мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan