Шампоан WASH&GO Lavender 360мл Шампоан WASH&GO Lavender 360мл

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
360 ml 2.90 € 29 септември
8.06 €/л 29 септември
360 ml 3.88 € 29 септември
10.78 €/л 29 септември
360 ml 4.15 € 29 септември
11.53 €/л 29 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан WASH&GO Lavender 360мл (WASH&GO), 360 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.90 в Супермаркет 24-7, Лесово. Това прави 8.06 €/л. Цената се следи в 3 магазина (от €2.90 до €4.15). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €2.90, Kaufland €3.88, Т Маркет €4.15. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан WASH&GO Lavender 360мл?

Най-ниската цена за Шампоан WASH&GO Lavender 360мл в Savly е €2.90 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Шампоан WASH&GO Lavender 360мл?

Шампоан WASH&GO Lavender 360мл е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Лесово) за €2.90.

Каква е цената на Шампоан WASH&GO Lavender 360мл в Kaufland, Т Маркет и Супермаркет 24-7?

В Kaufland: €3.88, в Т Маркет: €4.15, в Супермаркет 24-7: €2.90.

Шампоан WASH&GO Lavender 360мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан WASH&GO Lavender 360мл. Най-ниската цена е €2.90 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан WASH&GO Lavender 360мл?

Шампоан WASH&GO Lavender 360мл се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €2.90 до €4.15.

Откъде са цените за Шампоан WASH&GO Lavender 360мл?

Цените за Шампоан WASH&GO Lavender 360мл са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan