Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г
Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г - PHILICON

Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г / Philicon (600 g)

💰 Цени по магазини

600 g 1.68 € 1 октомври
2.80 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории96 kcal
Протеин–
Мазнини–
Нас. мазн.–
Въглехид.–
Захари–
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.68 € (2.80 €/кг)

📋 Състав на Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г

10 съставки

пюрета отдомати чушки и моркови питейна вода захар нишесте слънчогледово масло сол лук кимион черен пипер. 402 kJ/96 kcal
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г (PHILICON), 600 g. Най-ниска цена в Savly: €1.68 в Минимарт, Поморие. Това прави 2.80 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г?

Най-ниската цена за Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г в Savly е €1.68 в Минимарт.

Къде е най-евтино Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г?

Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г е най-евтино в Минимарт (Поморие) за €1.68.

Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г. Най-ниската цена е €1.68 в Минимарт. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г?

Цените за Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г?

Състав на Лютеница PHILICON 2000 ШКУМБАТА 600 г: пюрета отдомати,чушки и моркови,питейна вода,захар,нишесте,слънчогледово масло,сол,лук,кимион,черен пипер. 402 kJ/96 kcal.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan