Типов Хляб Типов Хляб

💰 Цени по магазини

500 g 0.81 € 30 септември
1.62 €/кг 30 септември
Супермаркет 24-7
500 g 0.90 € 30 септември
1.80 €/кг 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Типов Хляб (Харманли), 500 g. Най-ниска цена в Savly: €0.81 в Т Маркет, Казанлък. Това прави 1.62 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.81 до €0.90). Цени по вериги: Т Маркет €0.81, Супермаркет 24-7 €0.90. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Типов Хляб?

Най-ниската цена за Типов Хляб в Savly е €0.81 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Типов Хляб?

Типов Хляб е най-евтино в Т Маркет (Казанлък) за €0.81.

Каква е цената на Типов Хляб в Т Маркет и Супермаркет 24-7?

В Т Маркет: €0.81, в Супермаркет 24-7: €0.90.

Типов Хляб на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Типов Хляб. Най-ниската цена е €0.81 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Типов Хляб?

Типов Хляб се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.81 до €0.90.

Откъде са цените за Типов Хляб?

Цените за Типов Хляб са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan