Печени ядки микс KRONOS 350 гр. Печени ядки микс KRONOS 350 гр.

💰 Цени по магазини

350 g 6.59 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
18.83 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 6.59 € (18.83 €/кг)

Печени ядки микс KRONOS 350 гр. (KRONOS), 350 g. Най-ниска цена в Savly: €6.59 в ДАР, промоция до 7 октомври. Това прави 18.83 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Печени ядки микс KRONOS 350 гр.?

Най-ниската цена за Печени ядки микс KRONOS 350 гр. в Savly е €6.59 в ДАР.

Къде е най-евтино Печени ядки микс KRONOS 350 гр.?

Печени ядки микс KRONOS 350 гр. е най-евтино в ДАР за €6.59.

Печени ядки микс KRONOS 350 гр. на промоция ли е?

Да, Печени ядки микс KRONOS 350 гр. е в промоция в ДАР до 7 октомври за €6.59 (от брошура).

Откъде са цените за Печени ядки микс KRONOS 350 гр.?

Цените за Печени ядки микс KRONOS 350 гр. са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan