Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл
Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл - ELMEX

Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл / Elmex (75 ml)

💰 Цени по магазини

75 ml 4.05 € 28 септември
54.00 €/л 28 септември
75 ml 5.11 € 28 септември
68.13 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл (ELMEX), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.05 в ДМ България. Това прави 54.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.05 до €5.11). Цени по вериги: ДМ България €4.05, Lilly Drogerie €5.11. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл в Savly е €4.05 в ДМ България.

Къде е най-евтино Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл?

Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл е най-евтино в ДМ България за €4.05.

Каква е цената на Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.05, в Lilly Drogerie: €5.11.

Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл. Най-ниската цена е €4.05 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл?

Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.05 до €5.11.

Откъде са цените за Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл?

Цените за Паста за зъби ELMEX Sensitive Proffessional Pro-argin 75 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan