🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-31% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
€6.29(8.98 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-24% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
€9.69(9.69 €/кг)
€12.78 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
€5.99(8.56 €/кг)
€8.18 До 7 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
€6.49(9.27 €/кг)
€8.00 До 5 октомври
-50% LidlLidl
РОДНА СТРЯХА Българско бяло саламурено сирене XXL От краве мляко Произведено по ЗНП 600 g
РОДНА СТРЯХА Българско бяло саламурено сирене XXL От краве мляко Произведено по ЗНП 600 g
€4.60(7.67 €/кг)
До 4 октомври
МетроМетро
LACRIMA Сирене от краве мляко ЗНП 700 г
LACRIMA Сирене от краве мляко ЗНП 700 г
€6.59(9.42 €/кг)
€8.69 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 8 вериги (Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan