Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.
Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.

Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. (400 ml)

💰 Цени по магазини

400 ml 4.95 € 28 септември
12.38 €/л 28 септември
400 ml 6.44 € 28 септември
16.10 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл., 400 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.95 в ДМ България. Това прави 12.38 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.95 до €6.44). Цени по вериги: ДМ България €4.95, Lilly Drogerie €6.44. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.?

Най-ниската цена за Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. в Savly е €4.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.?

Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. е най-евтино в ДМ България за €4.95.

Каква е цената на Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.95, в Lilly Drogerie: €6.44.

Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.. Най-ниската цена е €4.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.?

Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.95 до €6.44.

Откъде са цените за Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл.?

Цените за Шампоан Elseve Glycolic Gloss 400мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan