Трапезна вода Трапезна вода
Трапезна вода - Водица

Трапезна вода / Водица (0.5 l)

💰 Цени по магазини

Магазин ЛИПЦИ
0.5 l 0.59 € 1 октомври
1.18 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

💧

Още няма минерален състав

Снимай етикета с таблицата на минерализацията (катиони и аниони в mg/l) и ще покажем колко натрий, калций и магнезий съдържа тази вода.

🔐 Влез, за да снимаш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.59 € (1.18 €/л)

Трапезна вода (Водица), 0.5 l. Най-ниска цена в Savly: €0.59 в Магазин ЛИПЦИ, Варна. Това прави 1.18 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Трапезна вода?

Най-ниската цена за Трапезна вода в Savly е €0.59 в Магазин ЛИПЦИ.

Къде е най-евтино Трапезна вода?

Трапезна вода е най-евтино в Магазин ЛИПЦИ (Варна) за €0.59.

Трапезна вода на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Трапезна вода. Най-ниската цена е €0.59 в Магазин ЛИПЦИ. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Трапезна вода?

Цените за Трапезна вода са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan