Вода Вода

💰 Цени по магазини

500 ml 0.19 € 1 октомври
0.38 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

💧 Минерален състав · трапезна вода

обща минерализация 50 mg/l iКолко минерални соли има разтворени в литър вода (сухият остатък след изпаряване). До 500 mg/l водата е леко минерализирана и става за всеки ден, над 1500 mg/l е богата на соли.
много ниска минерализацияОбща минерализация до 50 mg/l - изключително мека вода.
Стойности в mg/l от етикета на производителя. Баджовете следват праговете на Директива 2009/54/ЕО - винаги проверявай етикета на бутилката. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.19 € (0.38 €/л)

Вода (Water), 500 ml. Най-ниска цена в Savly: €0.19 в Lidl, София. Това прави 0.38 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вода?

Най-ниската цена за Вода в Savly е €0.19 в Lidl.

Къде е най-евтино Вода?

Вода е най-евтино в Lidl (София) за €0.19.

Вода на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Вода. Най-ниската цена е €0.19 в Lidl. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Вода?

Цените за Вода са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Вода?

Състав на Вода: water

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan