Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр
Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр - Scala

Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр / Scala (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 2.30 € 1 октомври
23.00 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.30 € (23.00 €/кг)

Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр (Scala), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €2.30 в Фантастико, София. Това прави 23.00 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр?

Най-ниската цена за Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр в Savly е €2.30 в Фантастико.

Къде е най-евтино Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр?

Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €2.30.

Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр. Най-ниската цена е €2.30 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр?

Цените за Крекери Scala Грана Падано класик 100 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan