Крекери с моцарела Scala 100гр. Крекери с моцарела Scala 100гр.

💰 Цени по магазини

100 g 2.25 € 1 октомври
22.50 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.25 € (22.50 €/кг)

Крекери с моцарела Scala 100гр. (Scala), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €2.25 в Фантастико, София. Това прави 22.50 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крекери с моцарела Scala 100гр.?

Най-ниската цена за Крекери с моцарела Scala 100гр. в Savly е €2.25 в Фантастико.

Къде е най-евтино Крекери с моцарела Scala 100гр.?

Крекери с моцарела Scala 100гр. е най-евтино в Фантастико (София) за €2.25.

Крекери с моцарела Scala 100гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крекери с моцарела Scala 100гр.. Най-ниската цена е €2.25 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Крекери с моцарела Scala 100гр.?

Цените за Крекери с моцарела Scala 100гр. са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan