Вино QUANTUM Траминер 750 мл Вино QUANTUM Траминер 750 мл
Вино QUANTUM Траминер 750 мл - QUANTUM

Вино QUANTUM Траминер 750 мл / Quantum (750 ml)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
750 ml 5.48 € 1 октомври
7.31 €/л 1 октомври
750 ml 5.64 € 1 октомври
7.52 €/л 1 октомври
750 ml 5.79 € 1 октомври
7.72 €/л 1 октомври
750 ml 6.55 € 1 октомври
8.73 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 4 вериги): 5.72 € (7.62 €/л)

Вино QUANTUM Траминер 750 мл (QUANTUM), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.48 в Супермаркет 24-7, Русе. Това прави 7.31 €/л. Цената се следи в 4 магазина (от €5.48 до €6.55). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €5.48, Т Маркет €5.64, Фантастико €5.79, BulMag €6.55. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вино QUANTUM Траминер 750 мл?

Най-ниската цена за Вино QUANTUM Траминер 750 мл в Savly е €5.48 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Вино QUANTUM Траминер 750 мл?

Вино QUANTUM Траминер 750 мл е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Русе) за €5.48.

Каква е цената на Вино QUANTUM Траминер 750 мл в Фантастико, Т Маркет и Супермаркет 24-7?

В Фантастико: €5.79, в Т Маркет: €5.64, в Супермаркет 24-7: €5.48.

Вино QUANTUM Траминер 750 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Вино QUANTUM Траминер 750 мл. Най-ниската цена е €5.48 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Вино QUANTUM Траминер 750 мл?

Вино QUANTUM Траминер 750 мл се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €5.48 до €6.55.

Откъде са цените за Вино QUANTUM Траминер 750 мл?

Цените за Вино QUANTUM Траминер 750 мл са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Вино QUANTUM Траминер 750 мл?

Състав на Вино QUANTUM Траминер 750 мл: 100% Traminer; СЕРЕН ДИОКСИД.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan