Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл
Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл - ТЪРГОВИЩЕ

Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл / ТЪРГОВИЩЕ (750 ml)

💰 Цени по магазини

750 ml 2.80 € 30 септември 🏷️ ПРОМО
3.73 €/л 30 септември
750 ml 3.68 € 30 септември
4.91 €/л 30 септември
750 ml 3.85 € 30 септември
5.13 €/л 30 септември
Магазини Биляна
750 ml 3.93 € 30 септември
5.24 €/л 30 септември
750 ml 4.04 € 30 септември
5.39 €/л 30 септември
750 ml 4.25 € 30 септември
5.67 €/л 30 септември
750 ml 4.55 € 30 септември
6.07 €/л 30 септември
Супермаркети Лекси
750 ml 4.70 € 30 септември
6.27 €/л 30 септември
750 ml 5.55 € 30 септември
7.40 €/л 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл (ТЪРГОВИЩЕ), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.80 в Метро, Плевен. Това прави 3.73 €/л. Цената се следи в 9 магазина (от €2.80 до €5.55). Цени по вериги: Метро €2.80, Болеро €3.68, Стиви €3.85, Магазини Биляна €3.93, Аванти €4.04, Kaufland €4.25, Сибиес Маркет €4.55, Супермаркети Лекси €4.70 и още. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл?

Най-ниската цена за Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл в Savly е €2.80 в Метро.

Къде е най-евтино Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл?

Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл е най-евтино в Метро (Плевен) за €2.80.

Каква е цената на Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл в Kaufland, Метро и Болеро?

В Kaufland: €4.25, в Метро: €2.80, в Болеро: €3.68.

Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл на промоция ли е?

Да, Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл е в промоция в Метро за €2.80.

В колко магазина се предлага Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл?

Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл се следи в 9 магазина в Savly, с цени от €2.80 до €5.55.

Откъде са цените за Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл?

Цените за Вино ТЪРГОВИЩЕ мускат 750мл са добавени от потребители на Savly в 9 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan