Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл
Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл - QUANTUM

Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл / Quantum (750 ml)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
750 ml 5.20 € 1 октомври
6.93 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 5.20 € (6.93 €/л)

Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл (QUANTUM), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.20 в Супермаркет 24-7, Капитан Андреево. Това прави 6.93 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл?

Най-ниската цена за Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл в Savly е €5.20 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл?

Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Капитан Андреево) за €5.20.

Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл. Най-ниската цена е €5.20 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл?

Цените за Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл?

Състав на Вино QUANTUM Mavrud & Merlot 750 мл: 60% Mavrud; 40% Merlot; СЕРЕН ДИОКСИД.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan