Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл
Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл - MIDALIDARE

Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл / Midalidare (750 ml)

💰 Цени по магазини

750 ml 9.19 € 1 октомври
12.25 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 9.19 € (12.25 €/л)

Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл (MIDALIDARE), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €9.19 в Т Маркет, Девня. Това прави 12.25 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл?

Най-ниската цена за Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл в Savly е €9.19 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл?

Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл е най-евтино в Т Маркет (Девня) за €9.19.

Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл. Най-ниската цена е €9.19 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл?

Цените за Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл?

Състав на Вино MIDALIDARE Cabernet & Petit Verdo 750 мл: Вино; сорт Бленд от Каберне и Пти Вердо; СУЛФИТИ.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan