Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
750 ml 3.79 € 29 септември
5.05 €/л 29 септември
750 ml 3.99 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
5.32 €/л 29 септември
750 ml 5.09 € 29 септември
6.79 €/л 29 септември
750 ml 5.31 € 29 септември
7.08 €/л 29 септември
🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. (VILLA YAMBOL), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.79 в Супермаркет 24-7, Русе. Това прави 5.05 €/л. Цената се следи в 4 магазина (от €3.79 до €5.31). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €3.79, Богат Беден €3.99, Вилтон €5.09, Kaufland €5.31. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.?

Най-ниската цена за Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. в Savly е €3.79 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.?

Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Русе) за €3.79.

Каква е цената на Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. в Kaufland, Супермаркет 24-7 и Богат Беден?

В Kaufland: €5.31, в Супермаркет 24-7: €3.79, в Богат Беден: €3.99.

Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.. Най-ниската цена е €3.79 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.?

Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €3.79 до €5.31.

Откъде са цените за Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл.?

Цените за Вино VILLA YAMBOL шардоне 750 мл. са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan