Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г

💰 Цени по магазини

125 g 2.09 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
16.72 €/кг 28 септември
125 g 2.40 € 28 септември
19.20 €/кг 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г (TESORI D'ORIENTE), 125 g. Най-ниска цена в Savly: €2.09 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 16.72 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.09 до €2.40). Цени по вериги: Lilly Drogerie €2.09, ДМ България €2.40. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г?

Най-ниската цена за Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г в Savly е €2.09 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г?

Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г е най-евтино в Lilly Drogerie за €2.09.

Каква е цената на Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €2.09, в ДМ България: €2.40.

Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г на промоция ли е?

Да, Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €2.09.

В колко магазина се предлага Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г?

Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.09 до €2.40.

Откъде са цените за Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г?

Цените за Сапун TESORI D'ORIENTE Орхидея 125г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan