Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.
Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. - DOVE

Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. / Dove (500 ml)

💰 Цени по магазини

500 ml 2.90 € 28 септември
5.80 €/л 28 септември
500 ml 4.06 € 28 септември
8.12 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. (DOVE), 500 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.90 в ДМ България. Това прави 5.80 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.90 до €4.06). Цени по вериги: ДМ България €2.90, Lilly Drogerie €4.06. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.?

Най-ниската цена за Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. в Savly е €2.90 в ДМ България.

Къде е най-евтино Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.?

Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. е най-евтино в ДМ България за €2.90.

Каква е цената на Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.90, в Lilly Drogerie: €4.06.

Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.. Най-ниската цена е €2.90 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.?

Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.90 до €4.06.

Откъде са цените за Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл.?

Цените за Течен сапун DOVE Shea&Vanilla пълнител 500 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan