Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл
Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл - МОЯТА ПРИРОДА

Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл / МОЯТА ПРИРОДА (600 ml)

💰 Цени по магазини

600 ml 1.19 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
1.98 €/л 28 септември
600 ml 1.35 € 28 септември
2.25 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл (МОЯТА ПРИРОДА), 600 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.19 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 1.98 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.19 до €1.35). Цени по вериги: Lilly Drogerie €1.19, ДМ България €1.35. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл?

Най-ниската цена за Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл в Savly е €1.19 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл?

Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €1.19.

Каква е цената на Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €1.19, в ДМ България: €1.35.

Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл на промоция ли е?

Да, Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €1.19.

В колко магазина се предлага Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл?

Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.19 до €1.35.

Откъде са цените за Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл?

Цените за Течен сапун МОЯТА ПРИРОДА лавандула 600 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan