Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.
Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. - ЗДРАВЕ

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. / ЗДРАВЕ (390 ml)

💰 Цени по магазини

390 ml 3.50 € 28 септември
8.97 €/л 28 септември
390 ml 5.11 € 28 септември
13.10 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. (ЗДРАВЕ), 390 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.50 в ДМ България. Това прави 8.97 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.50 до €5.11). Цени по вериги: ДМ България €3.50, Lilly Drogerie €5.11. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.?

Най-ниската цена за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. в Savly е €3.50 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.?

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. е най-евтино в ДМ България за €3.50.

Каква е цената на Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.50, в Lilly Drogerie: €5.11.

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.. Най-ниската цена е €3.50 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.?

Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.50 до €5.11.

Откъде са цените за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл.?

Цените за Шампоан ЗДРАВЕ Актив Пантенол&Хинин 390 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan