Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.

💰 Цени по магазини

570 g 1.25 € 29 септември
2.19 €/кг 29 септември
570 g 1.45 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
2.54 €/кг 29 септември
570 g 1.69 € 29 септември
2.96 €/кг 29 септември
570 g 1.74 € 29 септември
3.05 €/кг 29 септември
в 1 от 15 обекта: 1.68 €

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр., 570 g. Най-ниска цена в Savly: €1.25 в Микрите, Дреновец. Това прави 2.19 €/кг. Цената се следи в 4 магазина (от €1.25 до €1.74). Цени по вериги: Микрите €1.25, Фантастико €1.45, Жизел €1.69, Сибиес Маркет €1.74. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Най-ниската цена за Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. в Savly е €1.25 в Микрите.

Къде е най-евтино Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. е най-евтино в Микрите (Дреновец) за €1.25.

Каква е цената на Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. в Фантастико, Микрите и Жизел?

В Фантастико: €1.45, в Микрите: €1.25, в Жизел: €1.69.

Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.. Най-ниската цена е €1.25 в Микрите. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €1.25 до €1.74.

Откъде са цените за Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Цените за Червен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan