Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.

💰 Цени по магазини

570 g 1.48 € 29 септември
2.60 €/кг 29 септември
570 g 1.49 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
2.61 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр., 570 g. Най-ниска цена в Savly: €1.48 в Финес, Пловдив. Това прави 2.60 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.48 до €1.49). Цени по вериги: Финес €1.48, Фантастико €1.49. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Най-ниската цена за Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. в Savly е €1.48 в Финес.

Къде е най-евтино Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. е най-евтино в Финес (Пловдив) за €1.48.

Каква е цената на Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. в Фантастико и Финес?

В Фантастико: €1.49, в Финес: €1.48.

Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.. Най-ниската цена е €1.48 в Финес. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.48 до €1.49.

Откъде са цените за Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр.?

Цените за Шарен боб ФАМИЛЕКС 570 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan